ZPět na hlavní stránku

Časté dotazy

Základem je hodinu a půl dlouhá obří show plná zpěvu, tance, improvizace, soutěží – a hlavně tvých oblíbených youtuberů! V našem programu se pořád něco děje, máme v rukávu spoustu překvapení a věříme, že to bude nezapomenutelný zážitek. Něco takového na žádné jiné podobné akci nezažiješ!

Jména vystupujících zveřejňujeme postupně a nejpřehledněji je najdeš na našem Instagramu. Je ale možné, že pro vás na akci schováváme v rukávu ještě nějaké to překvapení.

Bohužel se nedokážeme naklonovat a být všude – to je tak trochu nad naše možnosti. Vždy se snažíme vybírat města napříč republikou, tentokrát to vyšlo, jak to vyšlo – ale je možné, že v některém z příštích ročníků se podíváme i k tobě. Letos si budeme vážit, když si uděláš třeba s rodiči malý výlet a někam za námi přijedeš!

Vstupenka, díky které získáš na akci řadu výhod a dostaneš se ke svým oblíbencům ještě blíž! Před začátkem show budeš mít půlhodinové meet & greet se všemi youtubery, během kterého si s nimi budeš moct popovídat, vyfotit se a nechat si cokoliv podepsat bez velkých front, neboť vás tam vždy bude pouze dvacet v každém městě. Kromě toho budeš moct ovlivnit, co přesně se bude během naší velkolepé show dít, dostaneš od nás dva plakáty zdarma, krásnou exkluzivní visačku, merch, co si jinde nekoupíš a můžeš si jako první vybrat, kde budeš chtít sedět – takže ti jistě budou patřit ta nejlepší místa. Kapacita prime lístků v každém městě je omezená, tak je pořizuj co nejdříve, ať ti to neuteče!

To bohužel možné není, vstupenky prodáváme bez rezervace míst, tudíž platí heslo kdo dřív přijde, ten dřív sedí. 🙂 Pokud chceš mít jistotu, že to nejlepší místo bude patřit tobě, doporučujeme si pořídit PRIME vstupenku, s tou budeš moci do sálu přijít o půl hodinu dřív než všichni ostatní a díky tomu si to nejlepší místo zaručeně vybereš!

Zkuste prosím zkontrolovat správnost veškerých zadávaných údajů, případně vyzkoušejte jiný prohlížeč. V případě, že ani jedno z toho nepomáhá, ozvěte se nám na produkce@czechsocial.cz a pokusíme se vám pomoci.

Vstupenky uhrazené převodem odbavujeme standartně do tří pracovních dní. Pokud vám vstupenka ani po této době nepřišla na email uvedený v objednávce, prosím, kontaktujte nás na emailu produkce@czechsocial.cz. Nezapomeňte při tom prosím uvést číslo objednávky a přesný popis problému.

Není to nutné, na akci tě pustíme i bez nich. Pod 12 let ale doprovod rodičů spíše doporučujeme.

Ano, každý návštěvník naší akce musí mít vlastní platnou vstupenku. Je ale možné nám Vaše dítě dovést a po skončení akce si jej vyzvednout (po skončení následuje autogramiáda)

Akce vždy začíná v 16.00, doporučujeme ale přijít dříve – nejpozději v 15.45. Pokud máte PRIME vstupenku, určitě buďte na místě nejpozději v 15.15, ať nepřijdete o exkluzivní meet & greet se všemi youtubery, které proběhne před začátkem akce!

Ano! Všichni youtubeři mají na místě v prodeji své plakáty. Kromě toho je jedním z našich partnerů e-shop RealGeek, který na akci doveze merch všech youtuberů.

Ano, po skončení programu budete mít dostatek času na to se vyfotit se všemi youtubery. Focení je zdarma, nicméně bude možnost nechat se vyfotit na fotostánku od našeho profesionálního fotografa, který vám ji hned na místě vytiskne a budete si ji moci rovnou nechat podepsat.

Je potřeba si koupit na stánku s plakáty speciální žeton, výměnou za který vás náš fotograf na fotostánku vyfotí a fotku vám rovnou i vytiskne. Na fotostánku se během autogramiády vystřídají všichni youtubeři, o všem vám vždy včas řekne moderátor akce.

Naše vystupující si pečlivě vybíráme a nejvíce nás baví celou show dělat právě s těmi, se kterými ji děláme! Nevylučujeme, že někdy v budoucnu se naše řady rozrostou či změní, aktuálně jsme ale více než spokojeni. 🙂