Časté dotazy

Základem je hodinu a půl dlouhá obří show plná zpěvu, tance, improvizace, soutěží – a hlavně tvých oblíbených youtuberů! V našem programu se pořád něco děje, máme v rukávu spoustu překvapení a věříme, že to bude nezapomenutelný zážitek. Něco takového na žádné jiné podobné akci nezažiješ!

Nejprve prosím zkuste zkontrolovat, zda vám neskončila ve spamové složce, nebo jste si ji omylem nepřesunuli do koše. Pokud ji ale stále nedokážete najít, prosím, kontaktujte nás na radim@czechsocial.cz a rovnou nám i napište číslo objednávky, ať Vás dokážeme co nejsnáze dohledat a pomoci.

Vstupenka, díky které získáš na akci řadu výhod a dostaneš se ke svým oblíbencům ještě blíž! Před začátkem show budeš mít půlhodinové meet & greet se všemi youtubery, během kterého si s nimi budeš moct popovídat, vyfotit se a nechat si cokoliv podepsat bez velkých front, neboť vás tam vždy bude pouze dvacet pět v každém městě. Kromě toho budeš moct ovlivnit, co přesně se bude během naší velkolepé show dít, dostaneš od nás krásný plakát, kvalitní plátěnku, výjimečnou visačku na památku, jako první se dostaneš k exkluzivnímu merchi, co s sebou přivezeme, a budeš si jako první moct vybrat, kde budeš chtít sedět – takže ti jistě budou patřit ta nejlepší místa. Zní to skvěle? Tak pořizuj rychle, kapacita je totiž v každém městě omezena!

Představení začíná vždy v 16:00, doporučujeme ale přjít dříve – ideálně mezi 15:15 a 15:45. Pokud máte PRIME vstupenku, buďte na místě prosím nejpozději v 15:00, ať nepřijdete o přednostní prodej merche a meet & greet se všemi youtubery, které probíhá před začátkem představení!

Ano, každý návštěvník naší akce musí mít vlastní platnou vstupenku. Je ale možné své dítě doprovodit ke vchodu a do skončení akce na něj počkat – zcela, včetně autogramiády, končíme v 19:00. Většina sálů má v rámci areálu či v nejbližším okolí kavárnu, která je pro čekání na své děti vhodná.

Není to nutné, na akci tě pustíme i bez nich. Pod 12 let ale doprovod rodičů spíše doporučujeme.

Jména vystupujících zveřejňujeme postupně a nejpřehledněji je najdeš na našem Instagramu nebo na webu na stránce vystupující. Je ale možné, že pro vás na akci schováváme v rukávu ještě nějaké to překvapení.

Bohužel se nedokážeme naklonovat a být všude – to je tak trochu nad naše možnosti. Vždy se snažíme vybírat města napříč republikou, tentokrát to vyšlo, jak to vyšlo – ale je možné, že v některém z příštích ročníků se podíváme i k tobě. Letos si budeme vážit, když si uděláš třeba s rodiči malý výlet a někam za námi přijedeš!

To bohužel možné není, vstupenky prodáváme bez rezervace míst, tudíž platí heslo kdo dřív přijde, ten dřív sedí. Pokud chceš mít jistotu, že to nejlepší místo bude patřit tobě, doporučujeme si pořídit PRIME vstupenku, s tou budeš moci do sálu přijít o půl hodinu dřív než všichni ostatní a díky tomu si to nejlepší místo zaručeně vybereš!

Naše vystupující si pečlivě vybíráme a nejvíce nás baví celou show dělat právě s těmi, se kterými ji děláme! Nevylučujeme, že někdy v budoucnu se naše řady rozrostou či změní, aktuálně jsme ale více než spokojeni. 🙂

Fotostánek je možnost, jak si z akce odnést vzpomínku jako žádnou jinou. Na místě bude náš profesionální fotograf, u kterého bude možné si zaplatit společnou fotku s youtubery u naší exkluzivní fotostěny, a tuto fotku vám hned poté i vytiskne, tudíž si ji budete moci nechat od svých oblíbenců rovnou podepsat. Youtubeři se na fotostánku postupně vystřídají všichni po malých skupinkách, je na vás, se kterým youtuberem (nebo skupinkou) se budete chtít vyfotit. Jedna takto ihned vytištěná profesionální fotka bude stát 100 Kč.

Ano, po skončení programu budete mít dostatek času na to se vyfotit se všemi youtubery. Focení je zdarma, nicméně bude možnost nechat se vyfotit na fotostánku od našeho profesionálního fotografa, který vám ji hned na místě vytiskne a budete si ji moci rovnou nechat podepsat.

Ano! Všichni youtubeři mají na místě v prodeji své plakáty. Kromě toho je jedním z našich partnerů e-shop RealGeek, který na akci doveze merch všech youtuberů.

poukaz na Grand tričko

Grand Showtime se vrací a tentokrát přinášíme něco zvláštního – tričko, které tě bude provázet po celou dobu akce!

Jedná se o poukaz na tričko které si vyzvedenete na akci díky QR kodu který vám příjde na email.