YOUTUBEŘI
NA DOSAH RUKY

Grand Showtime není jen další podpisová akce, ale zážitek, na který budeš dlouho vzpomínat! Sledovat videa svých oblíbených youtuberů z pohodlí vyhřátého gauče je fajn, ale s námi uvidíš věci, které doma v obýváku nezažiješ. Přivážíme až do tvého města ty nejlepší youtubery na dosah ruky!
O naší show!
JAK to vzniklo?

Grand Showtime vznikl v roce 2018, v období, kdy byly velmi populární podpisové akce v obchodních centrech a obří festivaly pro desítky tisíc lidí, kde jste sledovali průměrný program na stagi tak vzdálené, že youtubeři byli spíš malé tečky někde v dálce, a když jste se chtěli se svým idolem vyfotit, museli jste si vystát dvouhodinovou frontu.

My jsme to chtěli dělat jinak. Sami jsme byli youtubeři, měli jsme mezi tvůrci spoustu kamarádů a věděli jsme, že řada z nich jsou skvělí zpěváci, baviči nebo herci. Věděli jsme, že máme kolem sebe talenty, kteří jen čekají na to, až budou moci zazářit. Tak jsme, zcela nezkušení, skočili do neznámých vod a se slovy “Uděláme si akci vlastní!” uspořádali historicky první Grand Showtime – 25. listopadu 2018 v KD Novodvorská v Praze. Už tehdá s námi byl Creep, Attack nebo Peca a ač na nás nepřišlo zrovna nejvíc lidí, byl to hnací motor, že to skutečně dokážeme.

Jak to vzniklo?

Cesta, na kterou jsme vkročili, byla dlouhá a trnitá. O půl roku později jsme se rozhodli vyrazit za hranice hlavního města – do Uherského Brodu a do Pardubic – a ještě ten stejný rok jsme jeli i kolo třetí: znovu v Praze, ve Frýdku-Místku a v Kroměříži. Postupně se začala tvořit banda youtuberů, kterou si s Grand Showtime spojíte doteď: Terysa, Mattem nebo Naty Hrychová.

Pandemie

Zastavila nás pandemie. Zákaz akcí a veřejného vystupování pro nás byl docela rána – přesto jsme se sebrali a dali dohromady charitativní livestream, kde jsme vybrali více než 25 tisíc pro nemocné děti. Jako skupina tvůrců jsme drželi pohromadě a na podia kin se vrátili ve velkém stylu. V letech 2021 a 2022 jsme postupně navštívili Šumperk, Havlíčkův Brod, Plzeň, České Budějovice, Ústí nad Labem, Jihlavu, Ostravu a Uherské Hradiště.

Showtime 2023

Letos vyrážíme na tour po republice už pošesté a spolu s námi skvělá parta plná těch největších sympaťáků českého internetu. Creep, Vitaa, Terysa, Attack, Diviška, Pokeccc, Mattem, Dejzr, Ikon, Lukefry, Peca, ERROR1K a Naty Hrychová jsou připraveni ze sebe nechat v Pardubicích, Ostravě, Brně, Plzni, Jablonci nad Nisou a Praze maximum. Připravili jsme tu nejlepší show, co kdy byla, a už se nemůžeme dočkat, až se o ni s vámi podělíme.

O merchandise
MERCH
Na místě bude také dostupný merch všech youtuberů, takže pokud prahneš po novém tričku, na Grand Showtime ušetříš za poštovné. Bude také možnost vyfotit se s tvůrci na našem fotostánku, kde ti profesionální fotograf společnou fotografii rovnou vytiskne a budeš si ji moci nechat od svých idolů podepsat.
O průběhu show
Jak to chodí?

Vše začne v 16:00, kdy vypukne obrovská divadelní show. Spousta světel, fantastická projekce a hlavně tví oblíbení youtubeři v poutavém příběhu o hledání tajemného světla, které je možná blíž, než si myslíte… V devadesáti minutách tě vtáhneme do děje, nebude nouze o řadu překvapení a možná se budeš moci zapojit i sám.

Jen co představení skončí, všichni youtubeři se rozmístí po areálu a můžeš vyrazit za kýmkoliv budeš chtít. Ať už chceš fotku se svým oblíbencem, nebo třeba jen podepsat speciální podpisvý plakát (nebo na něj něco nakreslit) – to už je jen a jen na tobě! Tím, že vás v areálu nebudou tisíce, ale pouze stovky, své oblíbence určitě zastihneš.

Děkujeme

Ušli jsme za ty roky dlouhou cestu, a spolu s námi i celá naše více než padesátičlenná crew. Nikdo z lidí, kteří za Grand Showtime stojí, nejsou profíci, všechno jsme se to za ty roky naučili sami. Ohromná světelná show, originální kulisy, organizace v sále – za tím vším stojí mladí lidé, kteří zkrátka milují jednou za rok zahodit veškeré své starosti a chtějí objet republiku autobusem s cílovou stanicí “zážitek”. Grand Showtime děláme srdcem – a na výsledku je to vidět.

Moc rádi vás brzy na nějaké naší show uvidíme. Slibujeme, že uděláme maximum pro to, aby to byl zážitek na celý život!
– Ondra & Lukáš ❤️

poukaz na Grand tričko

Grand Showtime se vrací a tentokrát přinášíme něco zvláštního – tričko, které tě bude provázet po celou dobu akce!

Jedná se o poukaz na tričko které si vyzvedenete na akci díky QR kodu který vám příjde na email.