YOUTUBEŘI
NA DOSAH RUKY

Zakládáme si na jedinečné, hodinu a půl dlouhé divadelní show, která je zpěvu, tance, improvizace a soutěží. Vtáhneme vás do děje a o překvapení nebude nouze!

Vyberte si druh vstupenek

den 26. září 2023 – DK POKLAD – Ostrava
Matěje Kopeckého 675/21, 708 00 Ostrava-Poruba
Vstupenka
Prime
1999 Kč
? Program pro držitele lístků Prime začíná od 15:00 a nabídne 60 minutový programu
Vstupenka
classic
499 Kč
? Program pro držitele lístků Classic začíná od 15:00 a nabídne 60 minutový programu

Co na tebe čeká?

ZÁŽITEK

Nejsme žádná podpisová akce. Základem Grand Showtime je divadelní show, ve které youtubery uvidíte tak, jak nikdy dřív!

VELKOLEPÁ
SHOW

Hodinové představení plné překvapení a charakteristického humoru, na který jen tak nezapomenete. Do děje se navíc můžete zapojit i vy!

AUTOGRAMIÁDA

Po ukončení představení se uskuteční autogramiáda, na které budete mít možnost získat fotky a podpisy od všech vašich oblíbených youtuberů.

Merch

Budeme mít k dispozici plakáty, trička, mikiny a další merch tvých oblíbených youtuberů, které si budeš moci zakoupit přímo na místě.

ČASTÉ DOTAZY
0
ročník
0
youtuberů
0
MINUTOVÁ SHOW
Jediná akce s youtubery, co je skutečná show!

Zakládáme si na jedinečné, hodinu a půl dlouhé divadelní show, která je zpěvu, tance, improvizace a soutěží. Vtáhneme vás do děje a o překvapení nebude nouze!

ADAM

Grand Showtime byla super zábava! Byly tam skvělé vystoupení a dokonce jsem si mohl koupit tričko s mým oblíbeným youtuberem. Určitě tam chci znovu!

SÁRA

Grand Showtime byla nejlepší youtuberská show, na které jsem kdy byla! Byly tam skvělé vystoupení a dokonce mám se všema i fotku!

LUKÁŠ

Byl jsem na Grand Showtimu a bylo to nejlepší, co jsem kdy zažil! Youtubeři byly úžasní. Těším se na další rok!

Vtáhneme tě do děje!

Díky tomu, že v sále vás nebudou tisíce, budeš mít své oblíbence doslova na dosah. Některé části show dokonce budeš moct ovlivnit a nebo se zapojit do dění na podiu!

CO TO JE PRIME?
Fotka podpis? Bude!

Nejsme primárně podpisová akce, ale o setkání s youtubery nepřijdete. Po skončení show budete mít dostatek času na ulovení všech autogramů a fotek, co si jen přejete. A pro nejzarytější fanoušky máme PRIME vstupenku, se kterou (kromě jiného) získáte setkání se všemi youtubery už před začátkem akce. Ale pozor, je jich omezené množství!