Pro Rodiče

Grand Showtime není jen další podpisová akce. Základem všeho je hodinu a půl dlouhá divadelní show, během které se vašim dětem představí více než deset oblíbených youtuberů, jejichž videa zkrátka milují. Během devadesátiminutového dobrodružství plného vymakané projekce a poutavých světel je budou moci vidět tak, jak nikdy předtím!

Na výběru vystupujících si dáváme záležet. Spolupracujeme jen s ověřenými tvůrci, kteří mají na děti pozitivní vliv a dbají na kvalitu obsahu, který svým sledujícím předávají. V rámci představení se snažíme nejen bavit, ale i vzdělávat – přirozeně otevíráme témata mediální gramotnosti, prevence proti kyberšikaně a závislosti na sociálních sítích. To vše v moderním hávu a s aktivním zapojením diváků přímo do děje!

Youtubeři jsou na dosah ruky. Hned po skončení představení proběhne autogramiáda se všemi diváky naší show. Díky omezené kapacitě naší akce a důkladné organizaci budete mít možnost setkat se se svými idoly v příjemné atmosféře.

Co vše na vás čeká? V ceně akce je místo v hledišti na poutavou, výpravnou devadesátiminutovou show, která bude pro každého fanouška youtuberů zážitkem na celý život. Hned po skončení představení se všechny naše hvězdy vydají mezi děti a budou rozdávat fotky a podpisy, co jen bude v jejich silách. Z akce si tedy každý odnese nejen kulturní zážitek, ale i osobní setkání se svými idoly, které doposud znal jen z druhé strany obrazovky. Pokud máte doma skutečně věrného fanouška, nabízíme i vyšší druhy vstupenek. S PLUS vstupenkou získáte hned u vstupu do sálu balíček s hromadou dárečků, které mu budou tento skvělý den připomínat.
Díky PRIME vstupence celý zážitek dokonce ještě zintenzivníme – přidáme totiž k tomu všemu i meet & greet před začátkem představení, takže bude možné s jistotou ulovit podpisy a fotky se všemi účinkujícími, a dokonce si s youtubery popovídat. Abychom mohli garantovat co nejlepší zážitek, je kapacita těchto vstupenek omezená na pouhých 25 na každé představení. Kromě více času na setkání přidáme i ta nejlepší místa v sále, možnost přímo ovlivnit dění na pódiu a ještě více fyzických dárečků – například stylovou plátěnou tašku nebo unikátní plakát.  
Kdo za tím vším stojí?

Jsme Czech Social – banda mladých lidí s několika lety zkušeností v oblasti eventů s youtubery. Grand Showtime pořádáme již od roku 2018, za ty roky jsme uspořádali takřka třicet představení, které v součtu navštívilo více než deset tisíc spokojených diváků.
 
Kdo vystoupí?

Lukefry, autor několika vzdělávacích podcastů s Českým rozhlasem například o mediální nebo finanční gramotnosti

Naty Hrychová, zpěvačka s několika známými hity, spolupracovala například s kapelou Trocha klidu nebo s Berenikou Kohoutovou a vystupovala na festivalu Rock for People


Terysa, ambasadorka projektu “Jsem netvor” bojující proti šikaně na internetu  

Základem je hodinu a půl dlouhá obří show plná zpěvu, tance, improvizace, soutěží – a hlavně tvých oblíbených youtuberů! V našem programu se pořád něco děje, máme v rukávu spoustu překvapení a věříme, že to bude nezapomenutelný zážitek. Něco takového na žádné jiné podobné akci nezažiješ!

Nejprve prosím zkuste zkontrolovat, zda vám neskončila ve spamové složce, nebo jste si ji omylem nepřesunuli do koše. Pokud ji ale stále nedokážete najít, prosím, kontaktujte nás na radim@czechsocial.cz a rovnou nám i napište číslo objednávky, ať Vás dokážeme co nejsnáze dohledat a pomoci.

Vstupenka, díky které získáš na akci řadu výhod a dostaneš se ke svým oblíbencům ještě blíž! Před začátkem show budeš mít půlhodinové meet & greet se všemi youtubery, během kterého si s nimi budeš moct popovídat, vyfotit se a nechat si cokoliv podepsat bez velkých front, neboť vás tam vždy bude pouze dvacet pět v každém městě. Kromě toho budeš moct ovlivnit, co přesně se bude během naší velkolepé show dít, dostaneš od nás krásný plakát, kvalitní plátěnku, výjimečnou visačku na památku, jako první se dostaneš k exkluzivnímu merchi, co s sebou přivezeme, a budeš si jako první moct vybrat, kde budeš chtít sedět – takže ti jistě budou patřit ta nejlepší místa. Zní to skvěle? Tak pořizuj rychle, kapacita je totiž v každém městě omezena!

Představení začíná vždy v 16:00, doporučujeme ale přjít dříve – ideálně mezi 15:15 a 15:45. Pokud máte PRIME vstupenku, buďte na místě prosím nejpozději v 15:00, ať nepřijdete o přednostní prodej merche a meet & greet se všemi youtubery, které probíhá před začátkem představení!

Ano, každý návštěvník naší akce musí mít vlastní platnou vstupenku. Je ale možné své dítě doprovodit ke vchodu a do skončení akce na něj počkat – zcela, včetně autogramiády, končíme v 19:00. Většina sálů má v rámci areálu či v nejbližším okolí kavárnu, která je pro čekání na své děti vhodná.

Jména vystupujících zveřejňujeme postupně a nejpřehledněji je najdeš na našem Instagramu nebo na webu na stránce vystupující. Je ale možné, že pro vás na akci schováváme v rukávu ještě nějaké to překvapení.

Nemusíte – je možné dítě na akci pouze doprovodit a po skončení si jej vyzvednout. Pokud ale máte zájem, určitě vám účast během představení nezakazujeme – naopak! Může to být pro vás zajímavý náhled do života své ratolesti, který si řada rodičů v minulých letech pochvalovala.

Bohužel se nedokážeme naklonovat a být všude – to je tak trochu nad naše možnosti. Vždy se snažíme vybírat města napříč republikou, tentokrát to vyšlo, jak to vyšlo – ale je možné, že v některém z příštích ročníků se podíváme i k tobě. Letos si budeme vážit, když si uděláš třeba s rodiči malý výlet a někam za námi přijedeš!

To bohužel možné není, vstupenky prodáváme bez rezervace míst, tudíž platí heslo kdo dřív přijde, ten dřív sedí. Pokud chceš mít jistotu, že to nejlepší místo bude patřit tobě, doporučujeme si pořídit PRIME vstupenku, s tou budeš moci do sálu přijít o půl hodinu dřív než všichni ostatní a díky tomu si to nejlepší místo zaručeně vybereš!

Naše vystupující si pečlivě vybíráme a nejvíce nás baví celou show dělat právě s těmi, se kterými ji děláme! Nevylučujeme, že někdy v budoucnu se naše řady rozrostou či změní, aktuálně jsme ale více než spokojeni. 🙂

Fotostánek je možnost, jak si z akce odnést vzpomínku jako žádnou jinou. Na místě bude náš profesionální fotograf, u kterého bude možné si zaplatit společnou fotku s youtubery u naší exkluzivní fotostěny, a tuto fotku vám hned poté i vytiskne, tudíž si ji budete moci nechat od svých oblíbenců rovnou podepsat. Youtubeři se na fotostánku postupně vystřídají všichni po malých skupinkách, je na vás, se kterým youtuberem (nebo skupinkou) se budete chtít vyfotit. Jedna takto ihned vytištěná profesionální fotka bude stát 100 Kč.

Ano, po skončení programu budete mít dostatek času na to se vyfotit se všemi youtubery. Focení je zdarma, nicméně bude možnost nechat se vyfotit na fotostánku od našeho profesionálního fotografa, který vám ji hned na místě vytiskne a budete si ji moci rovnou nechat podepsat.

Ano! Všichni youtubeři mají na místě v prodeji své plakáty. Kromě toho je jedním z našich partnerů e-shop RealGeek, který na akci doveze merch všech youtuberů.

poukaz na Grand tričko

Grand Showtime se vrací a tentokrát přinášíme něco zvláštního – tričko, které tě bude provázet po celou dobu akce!

Jedná se o poukaz na tričko které si vyzvedenete na akci díky QR kodu který vám příjde na email.